Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Spa i relaks Solarium | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Oryginalny Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins São Paulo jest usytuowany 750 metrów od takich obiektów jak Szpital kliniczny FMUSP, jedynie 5 min piechotą od stacji metro Oscar Freire. Oferujączewnętrzny basen, apartament o powierzchni 23 m² może pomieścić do 2 gości w dzielnicy Jardim Paulista.
Wieżowiec Edificio Copan jest w około 3 km, natomiast Salinas - w malej odległości od oryginalnego apartamentu. Ze względu na dogodną lokalizację 1-pokojowego obiektu noclegowego, Jardins District znajduje się w mniej niż 550 metrach.
Obiekt noclegowy oferuje 1 łazienkę.
Przygotować własne posiłki można w pełnowymiarowej kuchni. Przystanek Parada Oscar Freire to zaledwie 5 min spacerem od apartamentu. Goście mają do dyspozycji łaźnię parową i saunę.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Portiernia
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Solarium
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins?
Na miejscu Goście Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej i sauny. - ❓
Czy Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins wyposażony jest w kuchnię i oferuje płytę grzejną i przybory kuchenne. - ❓
Czy Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins ma basen?
Studio Premium | Reboucas | Av. Paulista | Jardins dysponuje basenem.